Andrzej Churski – dyrektor festiwalu

Paweł Paszta – zastępca dyrektora festiwalu

Beata Banasik – kierownik literacki

Kazimiera Ignaszewska – główna księgowa

Tomasz Baranowski – kierownik działu technicznego

Olga Spirewska – asystent dyrektora

Beata Stronikowska – doradztwo prawne

Agnieszka Warczachowska – kierownik biura festiwalowego

Alina Bratkowska – biuro festiwalowe

Joanna Cybulska – biuro festiwalowe

Jolanta Rysmanowska  – kasa festiwalowa

Mirosława Przeradzka – kasa festiwalowa

Joanna Górko – kierownik sekretariatu

Justyna Horska – pracownik sekretariatu

Katarzyna Peplinska – promocja i kontakt z mediami

Justyna Kłosińska –  promocja i kontakt z mediami

Anna Popławska – archiwum

Marzena Czarnecka – księgowość

Jolanta Rozłucka – pracownik księgowości

Radosław Staniec – identyfikacja wizualna festiwalu

Anna Kruzińska – pilot grupy teatralnej

Paweł Tchórzelski – pilot grupy teatralnej

Mirosława Sobik – pilot grupy teatralnej

Łukasz Ignasiński – pilot grupy teatralnej

Niko Niakas – pilot grupy teatralnej

Anna Magalska – opieka jury

Tomasz Mycan – odprawa celna

Magdalena Konopacka – administracja

Wisia Zalecka – hotele i transport

Marta Lewandowska – umowy festiwalowe

Alicja Modzelewska – kierownik działu administracyjno-gospodarczego

Alicja Kostrzewska – inspicjent

Janusz Szydłowski – lektor (j. polski)

Marek Ciunel – lektor (j. polski)

Monika Popiołek – lektor (j. angielski) / oficjalny tłumacz festiwalu

Artur Zapałowski – lektor (j. angielski) / oficjalny tłumacz festiwalu

Tatiana Drzycimska – lektor (j. rosyjski) / oficjalny tłumacz festiwalu

Gizela Grabińska – lektor (j. rosyjski)

Waldemar Boruń – mistrz pracowni oświetleniowej

Alojzy Koźlikowski – pracownik pracowni oświetleniowej

Sławomir Słowikowski – pracownik pracowni oświetleniowej

Tomasz Dombrowski – pracownik pracowni oświetleniowej

Mateusz Rutkowski – mistrz pracowni akustycznej

Waldemar Dziomba – pracownik pracowni akustycznej

Wojciech Kopczyński – pracownik pracowni akustycznej

Jakub Krikel – pracownik pracowni akustycznej

Barbara Poczwardowska – mistrz pracowni plastycznej/rekwizytorni

Jacek Olkowski – pracownik pracowni plastycznej/rekwizytorni

Aleksandra Pakulska – fryzjerka

Wiesława Wiśniewska – mistrz pracowni krawieckiej

Renata Szczepańska – pracownik pracowni krawieckiej

Lidia Krzywdzińska – pracownik pracowni krawieckiej

Robert Kowalski – pracownia stolarska

Piotr Lasoń – pracownia stolarska

Elżbieta Gnutek – obsługa sceny

Anna Krajewska – obsługa sceny

Izabela Baranowska – obsługa sceny

Teresa Kończykowska – obsługa sceny

Brygida Szuluk – obsługa sceny

Piotr Drost – obsługa sceny

Robert Nowak – obsługa sceny

Tomasz Węgierski – obsługa sceny

Rafał Drost – obsługa sceny

Jacek Kibiłko – obsługa sceny

Piotr Rutkowski – obsługa sceny

Nika Tarnowska – Plastyk

Małgorzata Ziemba – pracownik działu administracyjno-gospodarczego

Agnieszka Sulińska – pracownik działu administracyjno-gospodarczego

Małgorzata Rytter – pracownik działu administracyjno-gospodarczego

Małgorzata Jagielska – pracownik działu administracyjno-gospodarczego

Mariola Zagrodzka – pracownik działu administracyjno-gospodarczego

Katarzyna Kwiatkowska – pracownik działu administracyjno-gospodarczego

Katarzyna Jankowska – pracownik działu administracyjno-gospodarczego

Elżbieta Cichowicz – pracownik działu administracyjno-gospodarczego

Tadeusz Zagacki – pracownik działu administracyjno-gospodarczego

Danuta Frąszczak-Gozdek – kadry i płace

Maciej Orczykowski – inprektor ppoż, BHP i OC