Platforma Zoom
Call Cutta at Home
Rimini Protokoll, Niemcy

Kto jest na drugim końcu połączenia z usługodawcą?
Jak wyglądają niewidzialni pracownicy?
Co oznacza outsourcing w czasach koronawirusa?
Czy hinduski dom można przekształcić w centrum obsługi klienta?

Rimini Protokoll zaprasza na międzykontynentalny spektakl w formie wideokonferencji na temat outsourcingu i telemarketingu.
Ponad 12 lat temu Rimini Protokoll zorganizowało performatywne spotkanie w cztery oczy hinduskiego pracownika centrum obsługi klienta z gościem z europejskiego teatru za pośrednictwem telefonu i połączenia wideo. Zaczęło się od rozmowy biznesowej, która krok po kroku stawała się coraz bardziej prywatna, a wręcz intymna.
The New Zealand Performing Arts Review & Directory zamieściło na swoich łamach następującą opinię: „Call Cutta in a Box to prawdopodobnie najbardziej zachwycające, czarujące i wciągające 50 minut, jakie kiedykolwiek spędziłem z osobą zupełnie mi obcą”.
W 2020 r. projekt ten stał się źródłem inspiracji dla specjalnej adaptacji skierowanej do międzynarodowej publiczności. Zamiast rozmowy w cztery oczy dochodzi tu do spotkania na platformie Zoom kilkudziesięciu osób przebywających w swoich domach.
Gospodarze prezentacji są w Kalkucie w Indiach i w Tallinnie w Estonii. Podczas spektaklu pokazują swoje domy, opowiadają o ekonomicznych i osobistych aspektach swojej pracy w centrum obsługi klienta, ograniczeniach życia codziennego z powodu Covid-19 i stopniowo angażują uczestników w to spotkanie.
Międzykontynentalna filiżanka herbaty, wspólny taniec i wymiana myśli dają możliwość spojrzenia w naszą indywidualną przyszłość. Dystans społeczny staje się szansą na nowe i zabawne spotkania z ludźmi z dala od ich własnej rzeczywistości.
GRAMY:
22 maja godz. 15:00 i 17:00
23 maja godz. 16:00 i 19:00
24 maja godz. 16:00 i 19:00
25 maja godz. 16:00 i 19:00
26 maja godz. 16:00
27 maja godz. 16:00

27 maja (czwartek)
19:15 – Spotkanie ze Stefanem Kaegi, reżyserem spektaklu „Call Cutta at Home” (transmisja na Facebooku)

Udział w spektaklu jest bezpłatny, a liczba miejsc ograniczona do 20.

Bezpłatne wejściówki dostępne na stronie: https://teatr.torun.pl/repertuar/ 
Spektakl prezentowany na platformie Zoom z polskimi napisami oraz tłumaczeniem symultanicznym. Udział w prezentacji z włączoną kamerą komputera.

Czas: 1 godzina 10 minut

Reżyseria: Haug/Kaegi/Wetzel