Piąty dzień za nami. Witamy w szóstym dniu festiwalowym!

Piąty dzień festiwalu jest już za nami!

Od rana wysłuchaliśmy wykładu Stephena E. Wilmera o „Roli teatru niemieckiego podczas kryzysu uchodźczego w 2015 r.”. Później w Galerii Wozownia mogliśmy zobaczyć wystawę „Dorosnąć wiosną” oraz porozmawiać z autorką Georgią Krawiec. W CKK Jordanki odkrywaliśmy co chowa się w „Czarnym pudełku”, a także co łączy Wschód i Zachód.

Spektakle minęły pod hasłem tańca i choreografii. Na początek wszyscy wsłuchaliśmy się w „Tango”, żeby później poznać prawdę o tańcu współczesnym z perspektywy pracownika PR.

Dziś rozpoczynamy dzień szósty! 

Jak zawsze od 9.00 zapraszamy na śniadanie przygotowane przez Kawiarnię Wejściówka. Od 10.00 w sali w Jordankach spotkają się uczestnicy warsztatów teatru fizycznego. Razem z projektem „7×7” ruszymy na spacer w poszukiwaniu instalacji. O 15.00 znów wrócimy do CKK Jordanki, żeby wysłuchać czytania performatywnego „Utopia”.

Od 18.00 ruszamy ze spektaklami! „Requiem dla L.”, „Sytuacja z wyciągniętą ręką” i „Medea” to nasze propozycje na dziś. Bilety są jeszcze dostępne!

Polecamy Wam również zaglądać do galerii, śledzić wydarzenie na Facebook’u oraz uważnie oglądać filmiki z relacją. Może znajdziecie się w jednym z nich?

Do zobaczenia w Teatrze!