KONTAKT łączy! – warsztaty dla dzieci, dorosłych i seniorów

Laboratorium Kontaktu to przestrzeń twórczych działań, które łączą wszystkie pokolenia!

Jednym z partnerów Laboratorium Kontaktu jest Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury, a warsztaty poprowadzą Agnieszka Zakrzewska i Magdalena Jasińska.

Zapraszamy na Łącznik – warsztaty pedagogiczno-teatralne o budowaniu mostów dla Ludzi Wschodu, Zachodu i Środka. Zapracowani dorośli, aktywni seniorzy, kreatywna młodzież – warsztaty są dla Was wszystkich.

Jesteście ciekawi, jak dzieci postrzegają relacje Wschodu z Zachodem? Zapraszamy dzieci i młodzież w wieku 6-13 lat na warsztaty „Dzieci listy piszą”, których efektem będzie instalacja.

Drogi Seniorze! Przynieś ze sobą dwa przedmioty – jeden kojarzący Ci się ze Wschodem, a drugi z Zachodem. Może to być zdjęcie, filiżanka, widelec, książka itp. Niech zwykłe rzeczy opowiedzą nam swoją/Twoją niezwykłą historię… Zapraszamy seniorów na warsztaty „Spójnik”!

A może intryguje Cię, co wydarzy się na warsztatach „Wschód + Zachód”?  Podejmowane będą działania oparte na komunikacji międzyludzkiej, kształtowaniu umiejętności społecznych, poszukiwaniu wspólnych punktów odniesienia oraz odnajdywaniu performatywnych odpowiedzi na pytania związane z tegorocznym hasłem Festiwalu. Dołącz do nas!

Więcej informacji o warsztatach znajdziecie tutaj: link

Pamiętajcie: ilość miejsc na warsztatach jest ograniczona. Ślijcie zgłoszenia na edukacja@teatr.torun.pl

Czekamy na Waszą energię!