Ruch i taniec na MFT KONTAKT 2018

Lekcja otwarta Gaga People

Chcesz wyrwać ciało z uśpienia i rozbudzić wyobraźnię?

Chcesz dowiedzieć się, w jaki sposób można pokonać fizyczne ograniczenia?

Oglądałaś/oglądałeś film „Mr.Gaga” i zamarzyłaś/zamarzyłeś o spróbowaniu języka ruchowego opracowanego przez Ohada Naharina?

Jeśli choć na jedno z tym pytań Twoja odpowiedź brzmi TAK, to znaczy, że lekcja otwarta Gaga People jest dla Ciebie. Poprowadzi ją Natalia Iwaniec, tancerka i choreografka, pierwsza w Polsce certyfikowana instruktorka Gagi. Mogą wziąć w niej udział osoby od 16 roku życia, a koszt to 10 zł. Obowiązkowe są wcześniejsze zapisy. Czekamy na Wasze maile wysłane na adres edukacja@teatr.torun.pl

Zostały ostatnie wolne miejsca!

Pamiętajcie: Gaga People jest dla wszystkich, nie jest konieczne wcześniejsze doświadczenie taneczne. Na pewno będzie to niesamowite doświadczenie!

Teatr fizyczny – warsztaty dla tancerzy

Profesjonalnych aktorów i tancerzy oraz osoby z doświadczeniem tanecznym zapraszamy na warsztaty z teatru fizycznego, które poprowadzi choreograf Iwan Jestiegniejew. Intensywne warsztaty będą się składały z ćwiczeń fizycznych, bloku zadań ruchowych i twórczych oraz improwizacji. Skoncentrujemy się na podstawowych pojęciach współczesnego tańca i teatru fizycznego (ciało, przestrzeń, czas), skupiając się na osobistym odbiorze i doświadczeniu każdego z uczestników warsztatu.

Ilość miejsc jest ograniczona. Czekamy na maile wysłane na edukacja@teatr.torun.pl.